PAR "PILNVEIDĪBAS SKOLU PIRMSAVOTS"
UN MŪSU EVOLŪCIJAS DARBA DOMUBIEDRIEM
„Pilnveidības Skola Pirmsavots” – sabiedriska organizācija, kuras biedri pastāvīgi piedalās apmācību un praktiskos pasākumos, nodrošinot jaunu metožu apgūšanu darbam ar enerģētiskiem laukiem, modelējot jaunas realitātes. Tā ir aktīva ļaužu grupa, kas ar savu darbu veido jaunus ceļus cilvēces augšupejai.
Mēs esam Domubiedri, vienoti ar kopējiem centieniem – pilnveidojot sevi, palīdzēt pasaulei un cilvēcei kardinālu Pārmaiņu laikā, un Laikā, kad Zeme un cilvēce ieiet jaunā civilizācijas spirāles posmā.

Skolas mācību -  metodiskās prakses un metodikas ir „Pilnveidības Skolas Pirmsavots” vadītājas Birutas Viktorijas Komolovas autordarbi. Pateicoties izveidotam radošam kolektīvam, tie ir vairakkārt  pārbaudīti praksē, un dod patiesas iespējas katram mainīt savu energoinformatīvo saturu. Mainot savus energoinformatīvos izplatījumus, atbrīvojot tos no novecojušas un smagas energoinformācijas, programmu un metodiku lietotājiem veidojas jauns gaismas fons. Tā ir bāze pārmaiņām reālās dzīves notikumos.

Skolas mācību -  metodiskās prakses un metodikas ir „Pilnveidības Skolas Pirmsavots” vadītājas Birutas Viktorijas Komolovas autordarbi. Pateicoties izveidotam radošam kolektīvam, tie ir vairakkārt  pārbaudīti praksē, un dod patiesas iespējas katram mainīt savu energoinformatīvo saturu. Mainot savus energoinformatīvos izplatījumus, atbrīvojot tos no novecojušas un smagas energoinformācijas, programmu un metodiku lietotājiem veidojas jauns gaismas fons. Tā ir bāze pārmaiņām reālās dzīves notikumos.

Viss mācību praktiskais  darbs notiek sadarbībā ar Augstāko Dievišķo būtņu vadībā, viņu iniciācijas ir neatņemama sastāvdaļa un pats sākums apmācībai jaunpienācējiem. Viss enerģētiskais darbs notiek ar viņu tiešu līdzdalību, saziņa ar Augstākiem Dievišķiem spēkiem mūsu Skolas dalībniekiem kļūst par ierastu praksi.

PAR INICIATĪVAS GRUPU


Biruta Viktorija Komolova
– „Pilnveidības Skolas Pirmsavots” organizatore, mācību  un praktisko nodarbību metodiku un prakses programmu autore, sarakstījusi dažādas publikācijas par Garīgo filozofiju Jaunajā pasaulē. Sīkākai informācijai pievienota nodaļa „Par autoru” no grāmatas „Iekļaušanās Jaunās pasaules enerģijās. Praktiska rokasgrāmata”

Edvīns Komolovs – mācību un treniņu programmu izstrādātājs un līdzdalībnieks, „Pilnveidības Skolas Pirmsavots” specializētu evolūcijas projektu vadītājs.


Meistaru klase – pateicoties viņiem varu apgalvot, ka prakses un metodikas ir ļoti efektīvas, tāpēc, ka pārbaudītas praksē un ir ar enerģētiskā darba rezultātiem.
Tie ir pastāvīgi evolūcijas darba dalībnieki, kas pilnveido procesus, lai Zeme un viss uz tās esošais, ieskaitot cilvēci, iekļautos jaunajās enerģijās.
Daudzi no viņiem ir „cilvēki - izplatījumi”, kas vada caur sevi jaunas enerģijas, lai adaptētu tās vispārējam cilvēces līmenim. Tālāk tās viegli varēs uztvert katrs cilvēks uz Zemes.
PAR AUTORU
Nodaļa no grāmatas „Iekļaušanās Jaunās pasaules enerģijās. Praktiska rokasgrāmata”
Autors :
Biruta Viktorija Komolova
Es uzaugu skolotāju ģimenē.
Acīmredzot uztvere un zināšanu nodošana tālāk bija tā atmosfēra, kura no bērnības nemanāmi veidoja manas pozīcijas.
Mana pirmā „atmoda” un starts notika, kad man bija apmēram septiņi gadi. To, kas toreiz notika, es izpratu tikai daudzus gadus vēlāk, kad biju jau pietiekoši informēta par enerģētiskajiem procesiem.
Bija viena no Ziemassvētku dienām. Ap pusdienu laiku parādījās sajūta, ka sāku saslimt. Pacēlās temperatūra. Mani noloka gultā, un es uz kādu laiku aizmigu. Pamodos pēkšņi un blakus gultai ieraudzīju gaisā karājošos lielu plazmas lodi, ko kuras šaudījās kā dzīvas plazmas mēlītes. Lode radīja dzīvas būtnes iespaidu. Es sāku kliegt: „Mammu, skaties! Lode! Lode!” Māmiņa nosprieda, ka es murgoju un sāka mani mierināt. Tad es arī pati tā nospriedu, un biju par to pārliecināta daudzus gadus. Kopš tā laika man sākās biežas galvassāpes, kuru būtību mediķi nemācēja izskaidrot.
Šo redzējumu atcerējos, kad lasīju Megrē un Anastasijas grāmatas, kur bija aprakstīta lode. Domāju, ka tieši tad sākās manas skolnieka gaitas pie El Morijas, bet mani Kuratori bija Rērihi un viņu darbi. Pirmās N.Rēriha gleznas man parādīja mana (…) vecmāmiņa, kad man bija ap astoņiem gadiem. Šo gleznu iespaidā es izaugu. Labi atceros savu pastāvīgo reakciju uz tām- kad skatījos uz reprodukcijām, es vienkārši iekritu transā, no kura negribējās  nākt ārā.
Gāja gadi, es sāku mācīties dažādās garīgās skolās, apmeklēt seminārus, iepazinos ar cilvēkiem, kuriem šī joma arī bija interesanta. Tā izveidojās domubiedru loks.
2005 gadā es aizbraucu uz Indiju, Himalajiem, Tibetu. Tagad es saprotu, ka tieši tad man noteica jaunu līmeni un kalpošanas ceļu. Mēs bijām Hemisas klosterī Indijas Tibetas daļā. Tas ir izbūvēts kalnos vientuļā vietā. Par šo klosteri raksta, ka tur ir bijis un sprediķojis Jēzus Kristus. Šī informācija arī noteica mūsu vēlēšanos šo vietu apmeklēt. Jēzus Kristus enerģija priekš manis tur bija patiešām sajūtama. Bet vēl šis templis manā atmiņā palika kā vieta ieejai Šambalā. Caur šo templi mani ieveda Augstāko Garīgo Skolotāju un Baltās Brālības Valdnieku svētajā mītnē. Šis brauciens pielika punktu manām apmēram četrdesmit gadus ilgajām, mokošajām galvassāpēm.
Mēs apmeklējām Rērihu māju-muzeju. Es uzkāpu uz mājas otrā stāva balustrādi. Caur aizstiklotu logu bija pārskatāma darba istaba, kur Helēna Ivanovna Rēriha rakstīja savas grāmatas. Blakus viņas galdam stāvēja „Skolotāja krēsls”.
Vienā brīdī es sajutu sevi sēžam pie šī galda, Helēna Ivanovna apņēma mani ar savu lauku, jūtu blakām El Moriju un vēl kādu no Baltās Brālības Valdniekiem (tagad man paskaidro- Sen Žermēns). Dzirdu, kā man saka: „Uzrakstīsi grāmatu”. Es momentāli saausījos: „Kādu grāmatu? Par ko? Es neko tādu nezinu!”
Un tālāk viss sāka notikt.
Daudzus gadus mani debesu Skolotāji bija Baltās Brālības Valdnieki, taču īpaši cieša saikne bija ar El Moriju un Sen Žermēnu. Es pastāvīgi jutu sev blakus Jēzu Kristu, kurš bija ar mani arī manā Reiki Meistara pakāpes saņemšanas iniciācijā. Toreiz nekādi nespēju koncentrēties uz mani iniciējošo Reiki Skolotāju, jo visa mana uzmanība bija pievērsta Jēzum Kristum.
Krajons sāka ar mani kontaktēt daudzus gadus atpakaļ, piedaloties jaunu mācību programmu modelēšanā un manā evolūcijas darbā.
Daudzgadīgās evolūcijas darba ekspedīcijas uz Ēģipti izveidoja kontaktus ar Ēģiptes Dieviem, īpaši ar Izīdu un Totu, tik reālus, ka es sāku sajust sevi pārņēmušu viņu uzdevumus ilgi, pirms par to tika paziņots atsevišķi. Kā es sapratu, tas bija kaut kas līdzīgs stažiera praksei pirms galējās iesvētīšanas.
Man ir vairākas pakāpes Parapsiholoģojas skolā „Soma”, esmu Reiki Meistars, ir dažādi Latvijas un ārzemju sertifikāti par izietām apmācībām un kursiem, tāpat esmu Vispasaules Gaismas Tīkla koordinators Latvijā.
Daudzveidīgos semināros un kursos iepazinos domubiedriem, sākām pulcēties kopā, lai, kā mācēdami, strādātu priekš Zemes un cilvēces.
Es zināju, ka evolūcijas un garīgās apgaismības darbu vajag pacelt jaunā līmenī. Atnāca izpratne, ka jāizveido Skola, kur būs sistematizētas un paplašinātas Garīgās augšupejas metodes, kur vajag iepazīstināt ar jaunu enerģētisko praktiku iespējām, tā kā laiki ir mainījušies un veicina jaunas mācību bāzes, jaunu metožu un praktiku veidošanos.
No Dievišķo Skolotāju puses tika konkretizēts uzdevums- Izveido „Pilnveidības Skolu”.
Tā radās „Pilnveidības Skola Pirmsavots”.
Tika izveidota pirmā mājas lapa www.pervoistok.narod.ru, kur es sāku publicēt savus rakstus, dalīties ar pasaules uzskatiem, metodikām. Sāka veidoties zināšanas, kas un kā jādara, radās dažādas metodes, pie tam tādas, par kurām man nekad nebija nācies lasīt.
Kaut kur savas apziņas dziļumos es jutu, ka tie ir mani garadarbi, jo viņi veidojās momentāli, kā tiko  radās vajadzība kaut ko mainīt, atbrīvot vai aktivizēt konkrētās situācijās, vai uzdodot konkrētu jautājumu.
Evolūcijas darba līmenis kļuva daudz dziļāks, daudzšķautnaināks, atvērās spējas veidot visdažādāko nozīmju enerģētiskās struktūras. Mēs strādājām ar evolūcijas programmām, kuras veicina cilvēces atmodu un Zemes pāriešanu jaunās vibrācijās.
Taču Dvēseles dziļumos man visu laiku bija neizteikts jautājums par manu statusu, pilnvarām un atļaujām. Uztraucos, ka neviļus nepārkāpju kādu Kosmosa likumu.
Acīmredzot gaisā karājās mans jautājums „Kas es esmu?”
Un tad kādu dienu zvana telefons, cilvēks stādās priekšā- Svetlana Tumanova. Es par viņu biju lasījusi Natālijas Koteļņikovas interneta lapā „Sanat Kumara”. Norunājām tikšanos.
Satiekoties apspriežam enerģētiskos procesus un jaunumus, pēkšņi viņa man jautā: „Jūs ziniet savu kosmisko statusu?”
Es atturīgi atbildu – „Zinu, ka diezgan augsts”. Tieši tā es sevi arī izjutu, lai arī nevarēju precīzāk noformulēt.
Un tad viņa izrunā- „Mani atsūtīja Jēzus Kristus. Man tev jāpasaka, ka tu esi viena no septiņām Kumārām”.
Tālāk viņa apklust, pēc tam turpinās saruna par kaut ko citu.
Es sāku runāt par jauniem procesiem, par Dievišķo būtņu jaunu būtību, lomu un kvalitāti, bet Svetlana apstrīd – tas nevar būt! Vārdu sakot, risinās saruna, kuras gaitā es saprotu, ka Svetlana neatceras neko no tā, ko viņa izteica Jēzus Kristus uzdevumā. Caur viņu izskanēja tas, ko es pati priekš sevis tik viegli nevarēju noformulēt. Tāda nenoteiktība atturēja mani no tā, lai pilnā mērā izvērstu savu misiju.
Kas ir Kumāras, es zināju, bet ar ko ir īpašas šīs septiņas? Atgriežoties mājās, pirmais, ko es izdarīju – izlasīju informāciju, kas viņas ir.
Tad man atnāca izpratne, no kurienes man tik viegli rodas dažādas praktiskas, metodes, no kurienes es zinu, kā veidot daudzdimensiju matricas, režģus. Un vispār tik viegli izveidot no enerģijām un informācijas visu, ko vēlos.
Tagad es ar prieku dalos ar savām zināšanām, esmu atvērta daudzveidīgiem kontaktiem un saskarsmes sfēru paplašināšanai. Esmu priecīga, ka dzīvoju uz Zemes šajos neparastajos laikos, ka mans ieguldījums evolūcijas procesā veicina cilvēces atmošanos, ka jaunās metodes un metodikas ļauj tiem, kas vēlas, sevī daudz ko izmainīt patstāvīgi. Ne visiem taču ir iespēja regulāri apmeklēt grupas nodarbības, seminārus un praktiskās nodarbības, lai apzināti paātrinātu savu pārveidošanos.
Es ļoti ceru, ka grāmata būs noderīga daudziem, un īpaši tiem, kas dažādu apstākļu un iemeslu dēļ nevar pastāvīgi apmeklēt seminārus un treniņus.
Ar Mīlestību,
Biruta Viktorija Komolova